UŽ I ZÁDA

16. června 2007 v 19:10 | Hvězda :o) |  ►my diary◄
Tento týden jsem celý trávila v Brně, takže jste nemohli najít nové informace o tom, jak pokračuje mé opalovaní....
V pondělí jsme zapomněla texty, které potřeboju na zkoušku z fonetiky, takže se nic nekonalo..... Na bytě sem si sbalila pití, opalovací krém a časopis Joy, za pomoci eR přenesla lavičku na zahradu za dům a vyprasila se na ni :-) Sousedy to asi hodně zaujalo, páč si všichni pootvírali okna, takže sem zavrhla nápad sundat si tričko. I když, určitě by to mělo velký ohlas a úspěch! V Joyi ze srpna 2006 bylo toliko zajímavých věcí, i když 10 měsíců starých ( Česko je stejnak hodně opožděné, takže rady, noste čelenku a kupte si lebku, jsou pořád aktuální :-D ), že jsem jej četla téměř 3 hodiny, takže mám 1/3 zad opálenýýých. Na zbytku těla bylo bohužel tílko a trenýrky... Večer jsme si udělaly výlet do Tesca, v košíku byla pěkná směsice věcí. Kočičí konzervy, růžové CD, ubrousky na dětské prdelky, DVD s Medvídkem PŮ, čipsy ve tvaru medvědů, gumoví medvědi, nanuky, čokoláda a taranka. Pan pokladní na nás docela podivně hleděl a ješě mi řekl, že můj podpis enní podobný tomu, co mám na platební kartě. Dobša tvrdí, že mě balil, ale jestli jo, tak dost divným způsobem.
V úterý přijela Zojenka, sem jí šla naproti na zastávku. Nechtělo se mi převlíkat, takže sem vyrazila v pyžamu. Před vchodem bylo asi 5 lidí z vedlejšího domu, zrovna se chystali jít na oběd. Všichni na mě podivně čučeli, jeden z nich mě dokonce pobaveně pozdravil :-) Zet byla pobavena našim bytem i ostatními věcmi. Uvařily sme si těstoviny s nějakou omáčkou, pojedly, Zet umyla nádobí a já se konečně převlekla z pyžama. Ve čtvrt na čtyři sme vyrazily do Oriflamu pro objednané mimo jiné i 500% řasenku za 40 Kč. Zaplatila jsem fakturu a po Lidické sme pokračovaly do města. Zet bohužel musela jít už na vláček, takže jsem si vyzvedla Dobšíka, aby sme obešly antikvariáty. Sehnala sem Dohru!!! Dám ji mamce k narozeninám a pak si ji přečtu, dvě mouchy jednou ranou!!:-) Dobšík večer randila a já scháněla s její ségrou plavky:-)
Za celou středu jsme udělala velké nic!! Vstala sem před polednem, najedla se, šla za holkama na brigádu, pak na nákup a domů. Koupily jsme kilové hranolky, které sme usmažily a snědly při přiblblých seriálech. Zakončení dne byo nejlepší, Jste to, co jíte. Super pořad po hranolkách :-)
Ve čtvrtek jse si to vynahradila na brigádě, celý den jsme se usmívala na Autosaloně a rozdávala letáčky :-) Sice kdybych měla 175 cm a míry 90-60-90, tak sem se mohla za 90-120 Kč/hod opírat o Jaguára nebo o Ferarri, ale u tohodle sme se mohly aspoň docela flákat. Dokonce jsme dostala jednu nabídku k sňatku, Dobšíka se pokoušeli sbalit na to, že ji znají z VéÚTéčka. Po práci legraci. Opět za nákupy. Nejdřív jídlo, páč sme padaly hlady a pak hadry. Dobšík si koupila 2 tílka a jedno super proužaté triko, já 3 tílka. Samozřejmě sme zašly i do Tesca ( stává se z něj náš třetí domov ) a když už jsme byly u toho zkoušení hader, tak sme si nabraly další, vlezly do nejvěší kabinky a zkoušely všechno, i to, co tam někdo nechal před náma.... Nakonec sme si koupily nanuky a šly domů.
V Pátek jsem jela konečně domů. Ještě před odjezdem jsme musela stihnout jít vyměnit jedno tílko za menší vekikost, páč večer na bytě jsme zjistila, že mi plandá.... Uklidily jsme byt, dokonce i umyly nádobí a já mohla vyrazit za matičkou!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama