Je to doma, pánové!!!

6. dubna 2011 v 0:36 | Hvězda :o) |  ►my diary◄
Škoda, že se tato věta vztahuje k naprosto přízemní věci. Kdyby se tak týkala úspěšně splněné souborné zkoušky.... Ale i přízemní věci jsou důležité. Tato je dokonce boží, moc božíííí!!! Konečně mi poštou přišel dárek k Vánocům 2010! Šlehačkováááč. Ano, přesně tato, Láhev na přípravu šlehačky DELÍCIA.

Opravdu už dlouho vysněný dárek. Loňské Vánoce byly vlastně hodně plnění dětských snů, páč dalším fantastickým dárkem byla DISKOKOULE. Takže budeme dělat pořád jen samé diskotačky, šlehačka párty, případně večírky ve vaně. Mohla by si konečně některá z mých přítelkyň najít bóje s bazénem. To bychom si pak vzaly s sebou ten šlehačkovač, zapojily kouli a to by byla teprv jazda!! Věřím, že bychom trumfly i takovou Kate Perry, které šlehačka tryská z hrudníku.
Kdyby se do akce zapojila třeba i mamka Martečíková a našila zas nějaké príma věci, tak by to bylo dokonalé. Úplně živě si představuju kluky z party v dortíkovém obleku. Myslíte, že by to předčilo MRKEV??
Přístoj bude vyzkoušen nejspíš až o víkendu, protože teprv zítra jdu schánět bombičky. Měla bych si sepsat seznam, abych náhodou na něco nezapomněla. Třeba vyzvednout si u Peťky mé vysněné vysoké šněrovací boty, které jsem zakoupila minulý čtvrtek za velmi výhodnou cenu. Strach, že je ztratím na koncertě v Metru byl obrovský, takže jsme byla ochotna svolit k týdenní odluce. Ony by totiž mohly při divočině na The Rest dopadnout špatně. Třeba jako moje růžové cvičky, které se roztrhly poté, co mi dveře v MC Dunaldovi zranily nohu. Sepisování stížnosti a žádání náhrady se nekonalo, páč bych mezi tím mohla zapomenout objednávku na 7 cheesburgerů, 2 Big macy, střední hrany, chicken burger a pro Tomáše Dojó ten zdravý číz, co v něm je kus salátu. Ano, sežereme toho s Potůčkou tolik. A vůbec se nestydíme!! Stejně jsme to pak všechno vytancovaly na hity, které do nás valil DJ Dítě. Třeba německá verze Lady Karneval a podobný vály. A nahopsaly bychom toho ještě více, kdyby nám většinu parketu nezabraly ty blogerky s podpatkama a dijamantovýma legínama. Závist sice není hezká, ale ty růžové lodičky na 20 centimetrovém podpatku, ty teda byly. Zas na druhou stranu si neumím moc představit, jak v nich jedu potmě a v děšti na kole... Cesty domů prvním ranním vlakem jsou nejlepší, zvlášť, když potkáváte lidi, kteří jdou na šestou hodinu do práce. Třeba paní Hoři. Ale ještě víc vás potěší, když zjistíte, že je zamklá veranda a nemáte se jak dostat domů
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama